Наша продукція
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Новини
Рукавиці для пекарів і кондитерів

Пропонуємо Вам вкрай необхідний засіб індивідуального захисту пекарів та кондитерів - рукавиці спеціального призначення.

Згідно інструкцій з охорони праці затверджених на підприємствах хлібопекарської та кондитерської галузей, пекарі-кондитери повинні користуватися спецодягом та засобами індивідуального захисту, а саме забороняється працювати біля духових шаф та хлібопекарських печей з голими руками.

Тому пекарі-кондитери працюють в спеціальних рукавицях.

Рукавиці для пекарів повинні служити для захисту від високих температур, оскільки елементи печі можуть бути розпеченими до температури 300ºС. Під час проведених тестувань з роботою розпечених елементів обладнання, технологами та пекарями нашої фірми був випробуваний найбільш оптимальний та ефективний варіант: подовжені рукавиці з доволі товстою прокладкою з бавовни та шкіряним захистом на долонях, який ми пропонуємо пекарям-кондитерам.

Рукавиці для пекарів та кондитерів виробництва ТМ "Центр пекарів" - висока якість за найнижчими цінами на вітчизняному ринку!

 
Розширення асортименту кондитерського обладнання

У продаж надійшли нові моделі планетарних міксерів та дві нових відсадочних машини для пісочного печива. Запрошуємо Вас на сайт TM "Bakermash".