Наша продукція
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Про компанію

Добре знаючи потреби ринку, „Центр обслуговування пекарів та кондитерів”, який  працює в рамках міжнародної системи управління якістю ISO 9001, зарекомендував себе як надійний партнер - постачальник якісної сировини та інвентарю для хлібопекарів, кондитерів та ресторанного бізнесу. На даний момент наша гуртівня обслуговує хлібозаводи, підприємства споживчої кооперації, заклади громадського харчування та підтримує тісні ділові стосунки з понад 300 приватними пекарнями та кондитерськими цехами Львівщини та інших регіонів України.


Робота пекаря та кондитера є дуже кропіткою і відповідальною, вимагає багато знань і професійних навиків у розробці нових рецептур, дизайну виробів, і в той же час у збереженні традицій українського хлібопекарства, його національних особливостей та колориту. Та не останнє місце в їх організації роботи займає пошук відповідного інвентарю, сировини, спецодягу і т. д. Це приводить до значних втрат часу і коштів. „Центр обслуговування пекарів та кондитерів” вирішує такі проблеми шляхом комплексного безперебійного постачання, високим рівнем обслуговування та якістю інформаційної та технологічної підтримки.


„Центр обслуговування пекарів та кондитерів” – це результат спільної праці майстрів запашної продукції, тобто наших клієнтів, та менеджерів і технологів, їхнього пошуку напрямків розвитку, ініціатив. Не відступаючи від свого принципу бути якнайближче до клієнтів, ми прагнемо вирішувати виробничі проблеми, які нерідко постають перед пекарями та кондитерами, спільними зусиллями, бо залучення досвіду, обмін складовими успіху, постійний пошук нового – один із найважливіших пунктів у діяльності гуртівні. Товариська, а водночас професійна атмосфера у відносинах між колективом Центру і клієнтами спонукає до наполегливої праці, до творчості, до прагнення забезпечити успіх їхнього виробництва, його подальший розквіт. Завдяки цьому нам вдається запропонувати ту гаму продукції, що буде відповідати потребам українських професіоналів пекарської справи, а також забезпечити усім необхідним подальший розвиток даного сектору.
Нашими партнерами та постачальниками є відомі світові марки, такі як: Мастер Мартіні, Lesaffre, CSM International та інші. Зарубіжні технологи цих компаній завжди готові передати набутий десятиліттями професійний досвід європейського пекарського та кондитерського виробництва, тонкощі використання того чи іншого інгредієнта.

 

Новим кроком нашого розвитку стало утворення у 2010 р. Центру роздрібної торгівлі (на ринку "Шувар"), де отримали змогу за гуртовими цінами купити потрібну сировину і дрібний інвентар, як невеликі виробники, заклади громадського харчування, так і господині для домашного готування.

 

Важливим моментом у становленні нашої компанії  як потужного постачальника  сировини у Західному регіоні є його участь у національній Спілці пекарських центрів з можливістю імпортувати горіхи, сухофрукти, какао та іншу сировину  від найкращих виробників світу. Нарощуючи об’єми, Центр став в одні ряди з найбільшими українськими імпортерами цієї продукції, що дає змогу задовільнити потреби усіх без винятку хлібопекарів і кондитерів регіону, як по якості, так і по ціні.

Новини

Рукавиці для пекарів і кондитерів

Пропонуємо Вам вкрай необхідний засіб індивідуального захисту пекарів та кондитерів...

 

Розширення асортименту кондитерського обладнання

У продаж надійшли нові моделі планетарних міксерів та дві нових...

 
» Всі новини